Nestandartinių minkštų ir korpusinių baldų gamyba Panevėžyje

Apie įmonę

Panevėžio korpusinių ir minkštų baldų gamybos įmonė UAB "EGVITA". Jaunas ir energingas baldų gamybos meistrų kolektyvas, susikūręs ekomominės krizės laiku, su ryžtingu siekiu dirbti čia Lietuvoje. Mums pavyko suburti patikimą ir profesionalią komandą, kuri pasiruošusi greitai ir kokybiškai atlikti savo darbą. Gaminame nestandartinius korpusinius bei serijinius ir minkštus baldus pagal individualius klientų projektus. Džiaugiamės galėdami įgyvendinti bet kokį kliento norą. Projektuojame ir gaminame baldus kavinėms ir restoranams, taip pat baldus viešbučiams. Gamindami korpusinius baldus turime galimybę į juos integruoti minkštas dizaino detales, ir atvirkščiai gaminant minkštą baldą įdėti medienos, MDF ar LMDP elementus. Jaukumą ir patogumą namams suteikia teisingai ir apgalvotai suprojektuoti baldai, kompaktiškai užpildantys erdves, kurių standartiniais baldais nepavyksta užpildyti. Tikime, kad galime padėti sukurti šiltus ir jaukius namus patiems reikliausiems klientams.

Korpusinių baldų gamybai naudojame EGGER (Austrija), ECOPAL, THERMOPAL, (Vokietija) PFLEIDERER (LENKIJA), DIALUX (ypač didelio blizgumo plokštė, pagaminta MDF pagrindu, dengta PET plėvele) laminuotas plokštes, stalviršius. Į baldus integruojame įvairius mechanizmus, buitinę techniką, stiklą, foto tapetus, apšvietimą.

Minkštų baldų gamybai naudojama: natūrali mediena, MDP, fanera, spyruoklės (zigzaginės ir kūginės), mechanizmai, porolonas, sinteponas, sinteponinės granulės ir kokoso drožlės. Pati gražiausia ir akį traukianti dalis minkštuose balduose yra gobelenai arba oda. Išmanydami rinkoje dominuojančias madas ir poreikius, galime pasiūlyti didelį asortimentą įvairių gobelenų, eko odų bei natūralios odos pavyzdžių.